Ile zarabiają internetowi ankieterzy? Czy to się opłaca?

Ile zarabiają internetowi ankieterzy? Czy to się opłaca?

Ten sposób zarabiania jest bezinwestycyjny. Nie trzeba nic więcej poza laptopem oraz stałym łączem internetowym. W Polsce jest obecnie ponad 8 milionów internautów.

Tak więc wiadomo, że nie są to wygórowane żądania. Zarabianie poprzez udział w ankietach jest wyjątkowo proste. Nie wymaga wiedzy specjalistycznej. Liczy się jedynie twoje zdanie, opinia, pogląd.

Gdzie szukać ankiet?

Zaproszenie do panelu albo przyjdzie do ciebie mailem, bo tak też się zdarza, albo możesz znaleźć odpowiedni portal społecznościowy, który łączy w sobie także funkcję panelu ankietowego. Najpierw wypełnij formularz, potem potwierdź w mailu swoje uczestnictwo. I już, możesz korzystać z różnych ankiet, zbierać punkty i wymieniać je na gotówkę. Zależnie od portalu minimalna wysokość zbieranych punktów, które można spieniężyć wynosi od 1000 do 20 000. Jedna ankieta to od 2 do 15 złotych. Zależnie od długości i czasu trwania.

Czasem jest to przelicznik w euro, który zamienia się na złote. Wypełnianie ankiet służy producentom, mogą poznać opinie klientów na temat swojego produktu, mogą go w ten sposób ulepszać i bardziej dostosować do potrzeb klientów. Możesz do portalu zachęcić swoich znajomych. Za każdą nową osobę dostaje się bonus punktowy, warto zapraszać znajomych, gdyż na portalu oprócz wypełniania ankiet, dzieje się również mnóstwo ciekawych rzeczy.

O czym jeszcze warto wiedzieć?

Przy okazji na portalu możesz zamieszczać swoje zdjęcia, lub filmy lub teksty literackie. Wymieniać się uwagami ze swoimi znajomymi, poznawać nowych ludzi. Na niektórych portalach z wypełnianiem ankiet jako atrakcyjny dodatek znajdują się gry. Można grać online lub ściągać je na swój komputer za darmo. Gry są programowane przez użytkowników portali, mają całkiem innowacyjny charakter, nowe zasady i pomysły.

Dla kogoś, kto jest miłośnikiem gier komputerowych, to prawdziwe eldorado. Na innych portalach ideą jest zapraszanie ludzi, a więc im więcej osób ściągniesz, tym większe masz bonusy i gratyfikacje. Generalnie zarabianie na ankietowaniu jest przyjemne i proste. Generalnie zarabiasz bez wychodzenia z domu i o dowolnej porze. Kiedy chcesz, i tak jak lubisz.

Opublikowano