7 ciekawych sposobów na zarabianie pieniędzy w internecie

7 ciekawych sposobów na zarabianie pieniędzy w internecie

Chcąc zarabiać w sieci trzeba przede wszystkim postarać się o dobre i szybkie łącze internetowe. Dzisiaj to już nie jest większy problem. Następnie należy założyć swoje konto pocztowe i stronę internetową. Sposobów na zarabianie pieniędzy z wykorzystaniem internetu jest sporo.

Surfy

Najbardziej popularnymi, niewymagającymi nakładów finansowych są klasyczne sposoby wykorzystujące samą sieć i sposoby funkcjonowania w niej: surfy, to program jaki trzeba zainstalować na komputerze, umożliwia on wyświetlanie na ekranie monitora płatnych reklam w formie małego banera. Wynagrodzenie jest naliczane za czas wyświetlania banerów. Ta forma zarabiania pieniędzy w necie, nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Buxy

Inną formą są buxy (Paid to Click), zarabianie polega na klikaniu w sponsorowane reklamy, do których dostęp dostajesz po zalogowaniu się na stronie.

Maile

Płatne maile to kolejna forma zarabiania w sieci. Są przesyłane na naszą skrzynkę pocztową. W mailach zawarte sa linki, które przenoszą nas na reklamowane strony. W zależności od tego do ilu reklamodawców się zarejestrujesz, tyle maili codziennie dostajesz. Może to nawet być kilkadziesiąt i więcej.

Panele i ankiety

Można też zarabiać rejestrując się do paneli badawczych i wypełniać przeróżne ankiety, każda zajmuje od kilku do kilkunastu minut.

Własny content

Możemy tez podejść do zarabiania w internecie bardziej twórczo i zamieścić tam swój filmik, tekst, grę, zdjęcia, programy freeware. Jeśli ktoś zechce ściągnąć twoją pracę, płaci ci za to. Umieszczamy efekty swojej twórczości na specjalnych serwerach.

Copywriting

Inną formą jest pisanie tekstów na zamówienie. Mają one charakter czysto reklamowy, albo też wnoszą przekaz informacyjny. Najczęściej zawierają określone słowa-hasła lub całe zwroty, pozwalające na pozycjonowanie określonych treści lub stron internetowych.

Blogi

Bardziej rozwiniętą forma zarabiania w sieci są blogi. Popularne blogi całkiem nieźle zarabiają, że użyczenie na nich miejsca reklamodawcom. Trzeba jednak najpierw wypracować sobie pozycję blogu i mieć wielu miłośników.

Opublikowano